TANÉVZÁRÓ ÜNNEPSÉG
Tisztelt Szülők!
Tájékoztatjuk Önöket, hogy a rendkívüli melegre és az ennek következtében
országosan elrendelt hőségriadóra tekintettel iskolánk tanévzáró
ünnepélye rövidített forgatókönyv szerint kerül megrendezésre.
A Himnusz elhangzása után a nevelőtestületi dicséretek kiosztására kerül sor
a hangosbemondón keresztül, majd az osztálytermekben az osztályfőnökök
kiosztják a bizonyítványt.
Tantestületünk nevében kívánunk Önöknek kellemes nyarat és jó pihenést!
Tisztelettel,
Bujdosó Éva
igazgató











