TANÉVZÁRÓ ÜNNEPSÉG





Tájékoztatás a tanévzáró ünnepélyről

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a rendkívüli melegre és az ennek következtében
országosan elrendelt hőségriadóra tekintettel iskolánk tanévzáró
ünnepélye rövidített forgatókönyv szerint kerül megrendezésre.

A Himnusz elhangzása után a nevelőtestületi dicséretek kiosztására kerül sor
a hangosbemondón keresztül, majd az osztálytermekben az osztályfőnökök
kiosztják a bizonyítványt.

Tantestületünk nevében kívánunk Önöknek kellemes nyarat és jó pihenést!

Tisztelettel,
Bujdosó Éva
igazgató