Tantestület

 

Fogadóórák 2020-21.

NÉVSZAK, BEOSZTÁSMinden héten
Laczkó Irénintézményvezető, történelemszerda 15.00-16.00
Bagóné Harascsák Ildikóintézményvezető-helyettes, tanítócsütörtök 9.00-9.45
Muresán Péterintézményvezető-helyettes, tanító, számítástechnikakedd 9.00-10.00
Boros Ildikótanítópéntek 09.00-09.45
Dr. Becseiné Mazán Andreatanítópéntek 09.00-09.45
Dr. Dombiné Őszi Krisztinatanítókedd 10.00-10.45
Dr. Laczóné Hajdú Ágnestanítóhétfő 09.00-09.45
Felföldi Zitatanítóhétfő 11.00-11.45
Gálné Almási Ildikótanítópéntek 10.00-10.45
Jeneiné Borzán Évatanítóhétfő 09.00-09.45
Jepure Norbertnétanítócsütörtök 10.00-10.45
Krizsán Edinatanítószerda 11.00-11.45
Lenhardt Erikatanítókedd 10.00-10.45
Lovas Tamástanítóhétfő 09.00-09.45
Molnár Erikatanítópéntek 08.00-08.45
Molnár Ildikótanítószerda 12.50-13.35
Pieler Józsefné (Magdi)tanítókedd 09.00-09.45
Poszt Zsófiatanítókedd 11.55-12.40
Rungné Benedeczki Erzsébettanítóhétfő 11.00-11.45
Szabó Évatanítócsütörtök 09.00-09.45
Tóth Ibolyatanítóhétfő 11.55-12.40
Tóthné Nyerges Évatanítószerda 09.00-09.45
Valachné Novák Judittanítócsütörtök 09.00-09.45
Vasasné Kiss Ildikótanítóhétfő 11.00-11.45
Vassné Radovics Ildikótanítószerda 11.00-11.45
Balázs Lászlótermészetismeret, biológia, etikakedd 11.00-11.45
Batke Lászlórajz, napközis tanárhétfő 10.00-10.45
Bereczki Márta (óraadó)német nyelvszerda 10.00-10.45
Bujdosó Évaangol nyelvszerda 09.00-09.45
Buzássy Emíliamatematika, fizikapéntek 10.00-10.45
Dr. Endrészné Monori Gyöngyiinformatikacsütörtök 10.00-10.45
Dr. Pappné Piti Ilonanémet nyelvszerda 09.00-09.45
Erdős Pétertestnevelés, kölyökatlétikaszerda 11.55-12.40
Forczek Győzőné (Vera)testnevelés, kölyökatlétikaszerda 09.00-09.45
Galambosné Ivacska Hajnalkaének, napközis tanárszerda 10.00-10.45
Gregor Lászlóhonismeret, történelem, testnevelés-önvédelem, magyarhétfő 11.55-12.40
Ivanics-Nagy Editangol nyelvpéntek 09.00-09.45
Kamarás Edinamagyar nyelv és irodalompéntek 11.00-11.45
Korcsokné Erdős Zsuzsanna (óraadó)kémiahétfő 11.55-12.40
Kovács Lászlómatematika, fizikakedd 10.00-10.45
Kovács Pálangol nyelv, napközis tanárhétfő 11.55-12.40
Kövesiné Sándor Mariannamatematikahétfő 08.00-08.45
Kraszkó Mariannamagyar nyelv és irodalom, könyvtárszerda 12.50-13.35
Krattinger Editmagyar nyelv és irodalompéntek 08.00-08.45
Krett Attilatörténelem, napközis tanárszerda 10.00-10.45
Krnács Istvánné (Nóra)természetismeret, földrajz, napközis tanárcsütörtök 10.00-10.45
Málik Kláramagyar nyelv és irodalomhétfő 10.00-10.45
Nagy Ildikómagyar nyelv és irodalom, napközis tanárcsütörtök 11.00-11.45
Néma Szabolcstestnevelésszerda 09.00-09.45
Pallagi Györgyné (Lenke)magyar nyelv és irodalomkedd 10.00-10.45
Pappné Fekete Zitamatematika, technika, informatikahétfő 12.50-13.35
Petronya Katalinangol nyelvkedd 11.00-11.45
Sári Józseffizika, technika, informatika, napközis tanárpéntek 11.00-11.45
Seres Jánostechnika, napközis tanárcsütörtök 13.45-14.30
Szeverényiné Sebők Judittestnevelés, etika, napközis tanárkedd 10.00-10.45
Sztankovits Tamástestneveléshétfő 11.00-11.45
Dr. Juhász GyörgyiiskolaorvosTelefonszám: 66/447-199
Dr. Varga MagdolnaiskolafogorvosRendelés helye: Békéscsaba, Bocskai utca 25.
Rendelési idő: Hétfő-Péntek 8.00-12.00
Időpont egyeztetés: 66/326-607
Szenti Zoltánné (Kati)iskolai védőnőfeltöltés
alatt
Szilágyi Ilona rendőr századosiskolarendőrTelefonszám: 06-66/523-700/21-77
Telefonos ügyelet ideje: minden hónap 1. és 3. csütörtökjén 14.00 és
15.00 óra között
E-mail cím: infodrog@bekes.police.hu
Barányiné Kalász EditiskolapszichológusTelefonszám: 30/414-2068
Hívható munkanapokon: 8.00-15.45-ig
Kónyáné Nyíregyházi Pálmamagyar nyelv és irodalom, ifjúságvédelmi felelős,
erkölcstan, napközis tanár
csütörtök 11.00-11.45
Stelkovics Gyöngyióvodai és iskolai szociális segítőszerda 14.00-16.30
stelkovicsgyongyi@bcsgyermekjolet.hu
06/20-404-2340