Tantestület

NÉVSZAK, BEOSZTÁSfogadóóra
A hét
fogadóóra
B hét
Laczkó Irénintézményvezető, történelemszerda 15.00-16.00
Bagóné Harascsák Ildikóintézményvezető-helyettes, tanítópéntek 10.00-10.45
Muresán Péterintézményvezető-helyettes, tanító, számítástechnikahétfő 11.00-11.45
Dr. Becseiné Mazán Andreatanítókedd 11.00-11.45
Boros Ildikótanítókedd 12.50-13.35szerda 16.00-16.45
Dr. Dombiné Őszi Krisztinatanítóhétfő 11.55-12.40
Gálné Almási Ildikótanítószerda 10.00-10.45
Felföldi Zitatanítókedd 12.00-12.45
Krizsán Edinatanítókedd 10.00-10.45
Dr. Laczóné Hajdú Ágnestanítókedd 10.00-10.45
Lenhardt Erikatanítókedd 11.00-11.45
Lovas Tamástanítócsütörtök 11.55-12.40
Molnár Erikatanítóhétfő 9.00-9.45
Molnár Ildikótanítókedd 12.50-13.35
Jeneiné Borzán Évatanítókedd 11.00-11.45
Pieler Józseftanítóhétfő 11.00-11.45
Pieler Józsefné (Magdi)tanítóhétfő 10.00-10.45
Poszt Zsófiatanítóhétfő 10.00-10.45
Rungné Benedeczki Erzsébettanítószerda 11.00-11.45
Szabó Évatanítókedd 11.00-11.45
Szabó Juliannatanítóhétfő 11.55-12.40
Szentesi András Zoltánné (Gyöngyi)tanítópéntek 11.00-11.45
Tóth Ibolyatanítókedd 11.00-11.45
Tóthné Nyerges Évatanítókedd 10.00-10.45
Trefilné Patai Máriafejlesztő pedagóguscsütörtök 11.00-11.45
Valachné Novák Judittanítókedd 11.55-12.40
Vassné Radovics Ildikótanítókedd 12.50-13.35
Bacsa Attilaangol nyelvpéntek 10.00-10.45
Balázs Lászlótermészetismeret, biológia, etika, napközis tanárkedd 11.00-11.45
Bujdosó Évaangol nyelvcsütörtök 11.55-12.40
Buzássy Emíliamatematika, fizikahétfő 9.00-9.45
Dr. Endrészné Monori Gyöngyiszámítástechnikacsütörtök 11.00-11.45
Engwauné Erdős Máriamagyar nyelv és irodalomszerda 11.00-11.45
Erdős Pétertestnevelés, kölyökatlétikacsütörtök 10.00-10.45
Forczek Győzőtestnevelésszerda 9.00-9.45
Forczek Győzőné (Vera)testnevelés, kölyökatlétikakedd 12.50-13.35
Galambosné Ivacska Hajnalkaének, napközis tanárkedd 9.00-9.45
Gregor Lászlóhonismeret, történelem, önvédelemszerda 10.00-10.45
Kovács Lászlómatematika, fizikahétfő 9.00-9.45
Kovács Pálangol nyelv, napközis tanárszerda 9.00-9.45
Kövesiné Sándor Mariannamatematikakedd 9.00-9.45
Kraszkó Mariannamagyar nyelv és irodalom, könyvtárszerda 12.50-13.35
Krett Attilatörténelem, napközis tanárhétfő 11.55-12.40
Krnács Istvánné (Nóra)természetismeret, földrajz, napközis tanárcsütörtök 10.00-10.45
Mészáros Ilonanémet nyelvhétfő 11.55-12.40
Néma Szabolcstestneveléskedd 11.00-11.45
Pallagi Györgynémagyar nyelv és irodalomcsütörtök 11.00-11.45
Pappné Fekete Zitatechnika, informatikakedd 12.50-13.35
Dr. Pappné Piti Ilonanémet nyelvpéntek 11.00-11.45
Petronya Katalinangol nyelvszerda 11.55-12.40
Sári Józseffizika, informatika, napközis tanárhétfő 10.00-10.45
Seres Jánostechnika, napközis tanárkedd 10.00-10.45
Seres Jánosnékémia, matematikakedd 11.55-12.40
Krattinger Editmagyar nyelv és irodalompéntek 9.00-9.45
Ivanics-Nagy Editangol nyelvszerda 11.00-11.45péntek 10.00-10.45
Szeverényiné Sebők Judittestnevelés, etika, napközis tanárkedd 11.55-12.40
Dr. Juhász Györgyiiskolaorvos 
Szenti Zoltánné (Kati)iskolai védőnő 
Barányiné Kalász Editiskolapszichológus 
Vasasné Kiss Ildikóifjúságvédelmi felelősHétfő
08.00-9.00
11.00-13.00
Kedd 10.00-13.00
Hétfő
11.00-13.00
Kedd 09.00-13.00
Kónyáné Nyíregyházi Pálmaifjúságvédelmi felelős, erkölcstan, napközis tanárkedd 11.55-12.40