Tantestület

Fogadóórák 2018-19.
NÉVSZAK, BEOSZTÁSA hétB hét
Laczkó Irénintézményvezető, történelemszerda 15.00-16.00
Bagóné Harascsák Ildikóintézményvezető-helyettes, tanítókedd 10.00-10.45
Muresán Péterintézményvezető-helyettes, tanító, számítástechnikakedd 11.00-11.45
Dr. Becseiné Mazán Andreatanítókedd 10.00-10.45
Boros Ildikótanítókedd 11.00-11.45csütörtök 10.00-10.45
Dr. Dombiné Őszi Krisztinatanítókedd 11.00-11.45
Gálné Almási Ildikótanítócsütörtök 9.00-9.45
Felföldi Zitatanítókedd 11.55 -12.40
Jeneiné Borzán Évatanítóhétfő 10.00-10.45
Krizsán Edinatanítóhétfő 11.55-12.40
Dr. Laczóné Hajdú Ágnestanítóhétfő 11.00-11.45
Lenhardt Erikatanítókedd 11.00-11.45
Lovas Tamástanítóhétfő 10.00-10.45
Molnár Erikatanítószerda 9.00-9.45
Molnár Ildikótanítóhétfő 11.55-12.40
Pieler Józseftanítószerda 11.00-11.45
Pieler Józsefné (Magdi)tanítóhétfő 11.00-11.45
Poszt Zsófiatanítószerda 11.00-11.45
Rungné Benedeczki Erzsébettanítócsütörtök 11.00-11.45
Szabó Évatanítószerda 11.00-11.45
Szabó Juliannatanító, etika, napközis tanárkedd 11.00-11.45
Szentesi András Zoltánné (Gyöngyi)tanítószerda 11.00-11.45
Tóth Ibolyatanítókedd 11.00-11.45
Tóthné Nyerges Évatanítóhétfő 11.00-11.45
Valachné Novák Judittanítószerda 11.55-12.40
Vasasné Kiss Ildikótanítókedd 10.00-10.45
Vassné Radovics Ildikótanítócsütörtök 9.00-9.45hétfő 10.00-10.45
Balázs Lászlótermészetismeret,
biológia,
etika, napközis tanár
csütörtök 11.00-11.45
Bujdosó Évaangol nyelvhétfő 11.00-11.45
Buzássy Emíliamatematika, fizikacsütörtök 11.00-11.45
Dr. Endrészné Monori Gyöngyiinformatikahétfő 12.50-13.35
Dr. Pappné Piti Ilonanémet nyelvpéntek 9.00-9.45
Erdős Pétertestnevelés, kölyökatlétikakedd 11.55-12.40
Forczek Győzőtestneveléscsütörtök 11.55-12.40
Forczek Győzőné (Vera)testnevelés, kölyökatlétikacsütörtök 11.55-12.40
Galambosné Ivacska Hajnalkaének, napközis tanárhétfő 10.00-10.45
Gregor Lászlóhonismeret, történelem, testnevelés-önvédelemhétfő 10.00-10.45
Ivanics-Nagy Editangol nyelvkedd 11.55-12.40
Kovács Lászlómatematika, fizikapéntek 10.00-10.45
Kovács Pálangol nyelv, napközis tanárpéntek 11.55-12.40
Kövesiné Sándor Mariannamatematikapéntek 9.00-9.45
Kraszkó Mariannamagyar nyelv és irodalom, könyvtárpéntek 11.00-11.45
Krattinger Editmagyar nyelv és irodalomszerda 10.00-10.45
Krett Attilatörténelem, napközis tanárhétfő 11.55-12.40
Krnács Istvánné (Nóra)természetismeret, földrajz, napközis tanárcsütörtök 10.00-10.45
Mészáros Ilonanémet nyelv, napközis tanárkedd 10.00-10.45
Nagy Ildikómagyar nyelv és irodalom, napközis tanárszerda 11.00-11.45
Néma Szabolcstestneveléscsütörtök 11.55-12.40
Pallagi Györgynémagyar nyelv és irodalomcsütörtök 11.00-11.45
Pappné Fekete Zitamatematika, technika, informatikakedd 11.55-12.40
Petronya Katalinangol nyelvhétfő 11.00-11.45
Sári Józseffizika, technika, informatika, napközis tanárhétfő 12.50-13.35
Seres Jánostechnika, napközis tanárkedd 10.00-10.45
Seres Jánosnékémia, matematikakedd 9.00-9.45
Szeverényiné Sebők Judittestnevelés, etika, napközis tanárkedd 11.55-12.40
Dr. Juhász GyörgyiiskolaorvosTelefonszám: 66/447-199
Dr. Varga MagdolnaiskolafogorvosRendelés helye: Békéscsaba, Bocskai
utca 25.
Rendelési idő: Hétfő-Péntek 8.00-12.00
Időpontegyeztetés: 66/326-607
Szenti Zoltánné (Kati)iskolai védőnőcsütörtök 13.00-14.00
Szilágyi Ilona rendőr századosiskolarendőrTelefonszám: 06-66/523-700/21-77
Telefonos ügyelet ideje: minden hónap 1. és 3. csütörtökjén 14.00
és 15.00 óra között
E-mail cím: infodrog@bekes.police.hu
Barányiné Kalász Editiskolapszichológus Telefonszám: 30/414-2068

Hívható munkanapokon: 8.00-15.45-ig

Kónyáné Nyíregyházi Pálmamagyar nyelv és irodalom, ifjúságvédelmi felelős,
etika, napközis tanár
csütörtök 11.55-12.40