Beiskolázás (óvodásoknak)

Kedves Szülők!

Az iskolaválasztást segítve szeretettel meghívjuk Önöket iskolánk leendő első osztályos gyermekeknek és szüleiknek szóló programsorozatunkra.

Bízunk benne, hogy ezen alkalmakkor jobban megismerik az iskolánkban zajló munkát, választ kapnak kérdéseikre. Az alábbi programok ezt a célt szolgálják, amelyre minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk!

Az alábbi program a következő linkeken letölthető:
képként (jpg) vagy PDF formátumban.


 


2019. december 7. (szombat)

8.00-8.45-igKészülődés az iskolába – tájékoztató beszélgetés szülőknek az iskola ebédlőjébe (ha valaki a novemberi eseményen nem tudott volna részt venni, illetve újabb kérdései lennének…).

9.00-11.45-ig (2., 3., 4.óra) – Nyílt tanítási órák a leendő első osztályos tanítók osztályában

2. óra (09.00-09.45) – 4.C osztály – Tóth Ibolya és Felföldi Zita leendő 1.A tanítói – (I. emelet 14. terem)

3. óra (10.00-10.45) – 4.B osztály – Vasasné Kiss Ildikó és Dr. Dombiné Őszi Krisztina leendő 1.B tanítói (I. emelet 11. terem)

4. óra (11.00-11.45) – 4.A osztály – Krizsán Edina és Jepure Norbertné (Edina) leendő 1.C tanítói (I. emelet 2. terem)

A tanítási órákon a tanítók 20-20 percet tanítanak, így mindkét tanítónő munkája megtekinthető


2020. február 13. (csütörtök) 16.30

Néptánc és zumba bemutató, majd idegen nyelvi játékos foglalkozás

Ezen a napon megtekinthetik – társintézményünk – a Hétpróbás Néptánciskola rövid foglalkozását, ízelítőt kaphatnak zumba szakkörünk munkájából, majd gyermekeikkel játékos idegen nyelvi foglalkozáson vehetnek részt.


2020. március 2. (hétfő) 8.00-12.00-ig

Nyílt tanítási órák a leendő első osztályos tanítókkal és a nyelvtanárokkal

  1. óra (08.00-08.45) – 4.C osztály – Tóth Ibolya és Felföldi Zita leendő 1.A tanítói (I. emelet 14. terem)
  2. óra (09.00-09.45) – 4.B osztály – Vasasné Kiss Ildikó és Dr. Dombiné Őszi Krisztina leendő 1.B tanítói (I. emelet 11. terem)
  3. óra (10.00-10.45) – 4.A osztály – Krizsán Edina és Jepure Norbertné (Edina) leendő 1.C tanítói (I. emelet 2. terem)
  4. óra (11.00-11.45) – Angol vagy német nyelvi óra (20-20 perc, így mindkét nyelvi órarészlet megtekinthető)

2020. március 12. csütörtök 16.30
Játszóház

Az utolsó rendezvényünk, ahol a gyerekek több helyszínen kedvükre alkothatnak tanítóink segítségével.
Az esetleg még megválaszolatlan kérdésekre itt még megkaphatják a válaszokat.

 


 

A fenti program a következő linkeken letölthető:
képként (jpg) vagy PDF formátumban.


Sikeres iskolaválasztást kívánunk!